SPORTPRO veržli, ambicinga, patikima komanda teikianti su sportu, laisvalaikiu, vandens pramogomis susijusias paslaugas. Esame sukaupę patirtį šioje srityje, todėl galime pasiūlyti kokybiškus, laiko patikrintus bei patikimus sprendimus.

Mūsų komanda sudaro projektuotojų, montuotojų, ekspertų grupės kurios pasirengusios įgyvendinti jūsų norus. Konsultacijoms galime atvykti į vietą, apžiūrėti ir įvertinti esama situaciją, bei suteikti išsamią informacija ir patarti, kaip ir nuo ko reiktų pradėti, kas labiau jūsų situacijai tiktų ir kokių veiksmų reikia imtis norint įgyvendinti šiuos norus. Mes bendradarbiaujame su įvairiais gamintojais, turime platų asortimentą produktų, todėl galėsime įgyvendinti paties įnoringiausio kliento norus ir pageidavimus. Išbandykite mūsų komandą ir pažadame – liksite patenkinti mūsų darbu.

Darbus atliekame visoje Lietuvoje, prekes pristatome jums patogiu laiku į jūsų nurodytą vietą. Jeigu jus sudomino mūsų teikiamos paslaugos ir norite detaliau tai aptarti, mes mielai su jumis susitiksime ir detaliau pristatysime mūsų teikiamas paslaugas.

Mes prisiimame atsakomybę ir garantuojame, kad darbus ir paslaugas atliksime sąžiningai, kokybiškai ir laiku, bei suteiksime prekėms ir darbams garantijas. Mes garantuojame, kad mūsų siūlomos prekės atitinka ES keliamus reikalavimus.